Білий Барс – Історія

Білий Барс     Історія хокейно-спортивного клубу під назвою «Білий Барс» розпочалася у багатий на події для всієї хокейної спільноти світу 2008 рік. Саме цього року Міжнародна федерація хокею відсвяткувала 100-річний ювілей, а український хокей перейшов на новий рівень розвитку та отримав підтримку зі сторони гаранта Конституції. Так, за Наказом Президента України № 64/2008 від 29 січня 2008 року розпочинається не тільки підготовка до відзначання 100-річчя українського хокею з шайбою, але і активна його популяризація серед населення як одного з найвидовищніших видів спорту.

     На підтримку ініціативи Президента України група однодумців та друзів, у складі визнаних у недавньому минулому хокеїстів Віталія Федяніна та Костянтина Буценка, створює новий клуб на базі команди «Барс», яка є триразовим Срібним призером Чемпіонату України з хокею. Днем народження «Білого Барсу» стає магічна дата із трьох «вісімок» – 08/08/2008. На меті новостворена команда ставить досягнення високих цілей, а саме вихід на міжнародну арену, розвиток дитячо-юнацького хокею та заохочення широких мас населення до занять цим видом спорту .
     Перший крок на шляху до вказаних цілей «Білий Барс» робить майже одразу і вже на початку вересня 2008 року команда стає володарем «Кубку Федерації – відкриття сезону», а це, погодьтесь, є дуже відмінним стартом.